Jak to funguje ?

Vypracování podkladů pro Vaše seminární práce, bakalářské práce, diplomové práce, anebo jiné texty je opravdu jednoduché. Stačí pouze 6 kroků k originálnímu textu.

Vámi zadaný požadavek, týkající se zpracování zašlete ve formě objednávky prostřednictvím objednávkového formuláře, nebo na emailový kontakt info@seminarnipracezacit.cz. Jak to funguje dál?

  1. Po přijetí objednávky Vám bude vypracována ukázka Vaší objednávky. Ukázku Vám prostřednictvím e-mailu zašleme k posouzení. Ukázka práce je zcela zdarma. Vy se tak budete moci rozhodnout, zda si na základě ukázky necháte námi dílo vypracovat.
  2. Pokud budete s ukázkou spokojeni, uhradíte zálohovou fakturu na námi uvedený bankovní účet, který Vám zašleme. Číslo našeho bankovního účtu naleznete také v obchodních podmínkách. Zálohu ve výši poloviny z celkové částky uhradíte a my Vám po přijetí částky na náš účet zašleme polovinu vypracované práce. U prací do 500,- Kč požadujeme platbu celou.
  3. V případě, že budete mít jakékoliv připomínky k úpravám či opravám práce, můžete je nám sdělit a tyto úpravy a opravy budou v práci provedeny. Samozřejmě vše na naše náklady.
  4. V případě, že s polovinou vypracované části Vaší práce budete souhlasit, zašlete zbývající část finanční částky na náš bankovní účet a my Vám dílo dodáme po přijetí této částky kompletně vypracované.
  5. Také v této fázi můžete podat jakékoliv námitky k opravám či úpravám.
  6. Kompletní dílo je Vám doručeno na e-mail, který byl uveden  u Vaší objednávky.

Zaručujeme se Vám originalitou našich textů a v případě reklamace Vám dílo opravíme. Vypracované texty jsou kontrolovány anti-plagiátorským systémem a náhodné části vkládáme do googlu, aby tak byla zaručena kompletní originalita Vašich prací.

Jsme také na Facebooku

Navštivte naši Facebook stránku a staňte se našim fanouškem.

Facebook seminární práce začít

Kontaktujte nás

  +420 777 142 295 IČ: 43966411
Provozovatel: ONDŘEJ STRAČÁNEK, Karviná
info(zavináč)seminarnipracezacit.cz